DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.12.07
Головна » 2016 » Серпень » 30 » «ВКонтакті» планує впровадити систему грошових переказів
11.30.13
«ВКонтакті» планує впровадити систему грошових переказів

      Соціальна мережа «ВКонтакті» планує запустити грошові перекази між користувачами до кінця цього року. Функція буде доступна як в веб-версії, так і в мобільних додатках. Про це розповіли кілька джерел, знайомих з планами соцмережі. Представники мережі «ВКонтакті» цю інформацію не підтвердили і не спростували.

Переказати гроші в соцмережі можна буде за допомогою будь-якої банківської карти. Причому для цього не потрібно знати номер картки одержувача - можна буде відправити гроші на ім'я конкретної людини, прикріпивши картковий рахунок до свого аккаунту в «ВКонтакті». Поки невідомо, яким буде розмір комісії при перекладі.

За даними внутрішньої статистики соцмережі «ВКонтакті», при здійсненні грошових операцій усередині соцмережі 41% використовує банківські карти, 22,5% використовують платіж через SMS, 19% використовують електронні платіжні системи і 17,5% - платіжні термінали. Гроші в соцмережі користувачі витрачають на покупку «голосів» або на запуск реклами.

У лютому цього року схожий сервіс був впроваджений соцмережею «Однокласники». Для переказу необхідно прив'язати свою карту (MasterCard, Visa, Maestro) до профілю в соцмережі, натиснути на кнопку «грошові перекази», вибрати одержувача зі списку своїх друзів, вказати суму переказу. Одержувач також повинен прив'язати свою карту (їх може бути кілька) до профілю, тоді він зможе прийняти переклад на будь-яку з прив'язаних карт.

Джерело: «Известия»
Переглядів: 113 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: