DVI

Вівторок, 23.10.2018, 01.39.03
Головна » 2018 » Січень » 12 » Vivo показала перший смартфон зі сканером відбитків пальців в дисплеї, але не розповіла про нього практично нічого
16.02.19
Vivo показала перший смартфон зі сканером відбитків пальців в дисплеї, але не розповіла про нього практично нічого
      Китайська компанія Vivo стримала свою обіцянку і привезла на виставку CES 2018 перший в світі смартфон, в якому сканер відбитків пальців вбудований під поверхню екрану. Правда, повноцінним анонс пристрою не назвеш.

Виробник не розкрив ні характеристик, ні даних про ціну і терміни початку продажів. Не було названо навіть назву моделі, так що поки перший в світі пристрій з підекранним сканером відбитків пальців залишається безіменним. Відзначимо, що раніше висловлювалися припущення, що першим смартфоном з таким сканером стане Vivo Xplay7 або Vivo X20 Plus UD.

Втім, представники різних тематичних сайтів підтвердили, що технологія дійсно працює і користуватися функцією дуже зручно. В даному випадку для підтвердження особи при розблокуванні смартфона або отримання прав на здійснення операцій в тому чи іншому додатку треба прикласти палець до відповідної піктограми відбитка пальця на екрані.

Нагадаємо, що технологічним рішенням в даному випадку виступає дактилоскопічний датчик Synaptics Clear ID FS9500. Цей датчик забезпечує високий рівень безпеки, а також несприйнятливий до різних факторів на кшталт кута торкання, мокрих рук і температурних умов.

Раніше Synaptics стверджувала, що сканер відбитків пальців Clear ID працює вдвічі швидше, ніж системи розпізнавання обличчя користувачів, хоча таке порівняння навряд чи можна вважати коректним. У той же час журналіст The Verge відзначає, що в порівнянні зі звичайними сканерами зчитування і розпізнавання відбувається повільніше. Втім, не виключено, що до моменту випуску серійної моделі виробнику вдасться підвищити швидкість роботи сенсора.

Джерело: gizmochina i The Verge
Переглядів: 73 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: