DVI

Понеділок, 26.08.2019, 06.49.46
Головна » 2019 » Липень » 23 » Вітроелектростанції Шотландії виробляють майже вдвічі більше енергії, ніж споживають всі будинки в країні
09.13.10
Вітроелектростанції Шотландії виробляють майже вдвічі більше енергії, ніж споживають всі будинки в країні
      У Шотландії встановлено багато вітряних електростанцій. Як виявилося, що генеруєма ними електроенергії більш ніж достатньо для постачання всіх будинків в країні.

Дані WeatherEnergy свідчать, що шотландські вітроелектростанції в період з січня по червень 2019 року виробили трохи більше 9,8 млн МВт·год електроенергії. Цього достатньо для живлення приблизно 4,47 млн ​​будинків, що майже вдвічі більше, ніж фактично є в Шотландії. Теоретично, у операторів є досить надлишкової вітрової енергії для живлення великої частини північної Англії.

Уряд Шотландії вже планує провести своєрідне очищення своєї енергосистеми. Сподівається покрити половину свого споживання енергії поновлюваними джерелами енергії до 2050 року і хоче практично виключити викиди CO2 зі своєї енергетичної інфраструктури до 2050 року. Нова статистика передбачає, що все йде за планом і навіть, ймовірно, з деяким його випередженням.

Більш того, Шотландія зможе продавати в інші регіони надлишки електроенергії, що генерується за допомогою вітрових електростанцій. Це дозволить знизити споживання викопного палива. Однак не всі країни зможуть взяти приклад Шотландії і використовувати вітроелектростанції для масової вироблення енергії. Для ефективного використання вітряних турбін (як і сонячних електростанцій) потрібні специфічні природні умови, які зустрічаються не скрізь.

Джерело: Engadget
Переглядів: 260 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: