DVI

Вівторок, 24.04.2018, 01.55.08
Головна » 2016 » Листопад » 6 » Вище керівництво Samsung в Китаї встало на коліна, щоб вибачитися за вибухаючі Galaxy Note7, але це ще більше розлютило споживачів
16.49.39
Вище керівництво Samsung в Китаї встало на коліна, щоб вибачитися за вибухаючі Galaxy Note7, але це ще більше розлютило споживачів

      Навіть після повного припинення продажів смартфон Galaxy Note7 продовжує доставляти неприємності компанії Samsung. У Китаї в багнети сприйняли спробу виробника вибачитися за випуск невдалої моделі.

Samsung з деяким запізненням провела відклик Galaxy Note7 в Китаї - через кілька тижнів після припинення продажів в США. Тим самим вона спонукала заяви про упереджене ставлення до китайського ринку. Тому 29 жовтня компанія провела в Шіцзячжуане захід для місцевих дистриб'юторів. Щоб подякувати партнерам за продовження підтримки бренду навіть після фіаско з Galaxy Note7, близько 20 представників Samsung з Кореї і Китаю вийшли на сцену і стали на коліна, тим самим демонструючи свою вдячність. Але це стало приводом масової критики компанії.


Багато інтернет-користувачів з Китаю негативно сприйняли появу фотографії на колінах представниківи Samsung. Вони заявили, що тим самим компанія продемонструвала свою неповагу до китайської культури, і більше вони не мають наміру купувати її продукти.

«Ми вклоняємося перед нашими батьками, вчителями, героями, мучениками, нашими добрими предками. Яка мета такого роду схиляння? Я не можу прийняти це в моєму серці», - заявив один з обурених інтернет-користувачів.

Схиляння колін в Китаї є старомодною практикою, яка асоціюється з феодальним суспільством. Хоча вона також використовувалася китайськими компаніями в недавньому минулому, щоб присоромити співробітників. Останнім часом схиляння колін використовується, в основному, в рамках однієї сім'ї (наприклад, щоб продемонструвати вдячність батькам), при спілкуванні з Богом (щоб просити благословення або висловити свою подяку) або як акт надзвичайного відчаю (при загрозі життю, проханні милосердя або їжі в разі голоду).

Критики поведінки Samsung заявляють, що в проблемах Galaxy Note7 винні корейські співробітники, а не китайські представники. Також Samsung звинувачують у тому, що вона позиціонує себе як глобальну компанію, але її керівництво не знає про важливість культурних відмінностей.

У своє виправдання компанія Samsung заявила, що китайським представникам компанії не давали вказівок ставати на коліна. Справа в тому, що незважаючи на всі проблеми з Galaxy Note7, китайські дистриб'ютори продовжували надавати підтримку компанії і розміщували замовлення під час проведення заходу. Така поведінка дистриб'юторів виявилося дуже зворушливим для присутнього на заході керівництва Samsung, і керівники стали на коліна перед присутніми, щоб висловити їм свою вдячність. Китайські представники Samsung приєдналися до цього дійства і також стали на коліна.

Джерело: qz
Переглядів: 210 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: