DVI

Субота, 20.01.2018, 12.45.30
Головна » 2016 » Листопад » 29 » Вірус зробив метро в Сан-Франциско безкоштовним на день
18.00.09
Вірус зробив метро в Сан-Франциско безкоштовним на день
      Муніципальне транспортне агентство Сан-Франциско (SFMTA) в п'ятницю піддалося вірусній атаці (враховуючи тип вірусу, ймовірно це сталося через необачність одного зі співробітників), в результаті якої було заражено більше 2 тис комп'ютерів в агентстві.

Вірус HDDCryptor шифрує дані на жорсткому диску, перезавантажує комп'ютер і показує повідомлення про те, що для розшифровки файлів і подальшої можливості використання ПК необхідно зв'язатися з авторами вірусу і перерахувати певну кількість біткоінів на вказану адресу.

Від SFMTA зломщики зажадали 100 біткоінів (приблизно $ 73 тис. за поточним курсом), але агенство повідомило, що всерйоз не розглядав такий варіант повернення контролю над комп'ютерами і даними.

Як видно, на вказану адресу
1efs45wsKYTbFf1dmfAsGnPnqmJxgpmYp  дійсно не надходила необхідна сума, хоча хтось жартома все-таки закинув на адресу близько $ 15 (0.02 btc) п'ятьма невеликими транзакціями.

У зв'язку з тим, що вірус зашифрував бази даних SFMTA, в суботу в метро Сан-Франциско перестали працювати автомати, які продають квитки, і пасажирам дозволили користуватися транспортом безкоштовно.
Переглядів: 128 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: