DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.27.34
Головна » 2018 » Грудень » 19 » Віртуальна клавіатура Gboard через 2 роки після запуску підтримує вже 500 мов
18.57.48
Віртуальна клавіатура Gboard через 2 роки після запуску підтримує вже 500 мов
      Всього через 2 роки після запуску віртуальної клавіатура Google Gboard на Android отримала підтримку 500 різних мов. Як зазначає Google, завдяки цьому близько 90% населення Землі можуть спілкуватися за допомогою смартфонів на своїй рідній мові.

В цілому, Google Gboard підтримує більше 40 систем написання, від звичних і часто використовуваних, таких як римська або кирилична розкладки, до алфавіту ол-чікі, використовуваного тільки в одній мові сантал. Щоб допомогти людям більш природно спілкуватися, розкладки клавіатури налаштовуються для кожного різновиду мови. Також налаштовуються автозаміна і інтелектуальні текстові функції.

Нагадаємо, клавіатура Gboard була запущена в грудні 2016 року. На той момент вона підтримувала 100 мов. Таку ж кількість було додано протягом декількох останніх місяців. Причому, додавання мови не обмежується простим впровадженням відповідної розкладки. Для повноцінної підтримки мови фахівцям Google необхідно знайти досить велику кількість текстів цією мовою, щоб натренувати систему штучного інтелекту. Це досить легко для англійської або французької мов, які мають широке поширення. Але для рідко використовуваних мов - це проблема (особливо для тих, які найчастіше використовуються в усній формі, ніж в письмовій). Після тренування ШІ, Google також просить носіїв мови перевірити різноманітність мови і надати свої відгуки.

Джерело: Engadget
Переглядів: 20 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: