DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.27.40
Головна » 2016 » Грудень » 22 » Виробників електроніки в Південній Кароліні хочуть зобов'язати встановлювати блокувальники порно
11.00.57
Виробників електроніки в Південній Кароліні хочуть зобов'язати встановлювати блокувальники порно
      Член палати представників конгресу США від Південної Кароліни Білл Чамлі (Bill Chumley) запропонував законопроект, який в разі прийняття ускладнить перегляд порно для жителів представленого ним регіону.

Зокрема, законопроект містить норми, які зобов'язують виробників електроніки встановлювати «цифрові засоби блокування», які будуть обмежувати доступ до порно в інтернеті. Правда, в законопроекті передбачена застереження для тих, хто не згоден миритися з такими обмеженнями і не уявляє свого життя без регулярного перегляду контенту для дорослих. За символічну суму в $ 20 (за один пристрій) блокуюче ПО може бути видалено або виробником комп'ютера, або самим користувачем (але тільки для тих, кому вже виповнилося 18 років). Виручені таким чином кошти планується направити на боротьбу з торгівлею людьми.

Імовірність затвердження даного законопроекту вкрай мала. Раніше республіканець Білл Чамлі пропонував і інші неоднозначні законопроекти, наприклад, про дозвіл проносити зброю на спортивні заходи в коледжах, про запобігання дотримання норм іноземного права в судах, про відзначення 26 березня в якості Дня незалежності Південної Кароліни.

Джерело: The Verge
Переглядів: 233 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: