DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.15.45
Головна » 2016 » Вересень » 12 » Virgin Galactic відновила випробувальні польоти після дворічної перерви
08.07.38
Virgin Galactic відновила випробувальні польоти після дворічної перерви
      Відома своїми планами щодо організації доступних туристичних суборбітальних космічних польотів Virgin Galactic провела успішні випробування свого нового космічного корабля SpaceShipTwo VSS Unity, представленого на початку цього року. Це перші льотні випробування після трагічного краху суборбітального космічного корабля SpaceShipTwo в 2014 році.
В рамках випробувального польоту тривалістю приблизно чотири години, який традиційно проходив над пустелею Мохаве, система з VMS Eve - VSS Unity піднялася на висоту більше 15 км. Це був «captive-carry» тест, який проходить без від'єднання човника SpaceShipTwo від літака-носія WhiteKnightTwo, спеціально розробленого американською авіабудівної компанією Scaled Composites для повітряного старту першого.

Як повідомляється, під час польоту на борту SpaceShipTwo VSS Unity знаходилися два пілоти, а на борту WhiteKnightTwo - два пілоти і інженер. Цей політ - важлива віха в історії компанії, оскільки VSS Unity є першим космічним кораблем, виготовленим внутрішнім підрозділом Virgin Galactic. Цього разу основою завданням був збір даних для подальшого вивчення з метою внесення конструкційних поліпшень. Рішення про подальші випробування буде прийнято лише після того, як компанія буде на 101% впевнена в безпеці. Цьому питанню тепер приділяється особливо підвищена увага, що не дивно. Зараз компанія робить все можливе, щоб відновити свою репутацію після краху VSS Enterprise. Як ми повідомляли, винних у цьому інциденті кілька, починаючи від самої Virgin Galactic і FAA і закінчуючи пілотом судна, помилково допустили передчасне розкриття оперення.

Джерело: Engadget
Переглядів: 119 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: