DVI

Четвер, 26.04.2018, 06.44.15
Головна » 2016 » Жовтень » 1 » Вийшов сюжетний трейлер Titanfall 2 про пілотів та їх титанів
08.56.53
Вийшов сюжетний трейлер Titanfall 2 про пілотів та їх титанів

      Коли Titanfall вийшов в 2014 році, цього світу хутра і прибульців не вистачало головного компонента: справжнього сюжетного режиму. З продовженням випустять таку необхідну одиночну кампанію, яку супроводжує кінематографічний трейлер до Titanfall 2, що розкриває один конкретний аспект цієї історії.

Реліз шутера від першої особи з елементами симулятора хутра, що розробляється Respawn Entertainment, відбудеться 28 жовтня 2016 року на PC, а також на ігрових консолях PlayStation 4 та Xbox One.

«Ми почали з того, що запропонували нашим ігровим дизайнерам вивчати нові ідеї та створювати «блоки дій». Це такі спеціальні прототипи, що демонструють ті чи інші елементи ігрового процесу або аспекти всесвіту Titanfall. Дизайнерам було дозволено створювати все, що прийде в голову. Єдиною умовою було фокус на взаєминах пілота і його Титана. Щотижня дизайнери показували команді те, що у них вийшло. Так вони працювали місяцями. За цей час було створено понад 100 блоків дій, що втілюють безліч ідей щодо переміщення по ігровому світу, вирішення важких завдань, сутичок і т. д. Ми відібрали найкращі ідеї і створили на їх основі одиночну кампанію, яку ви і побачите в жовтні. Розробка гри була для нас неймовірно важкою, але цікавим випробуванням», — гейм-дизайнер Titanfall 2 Стів Фукуда.

Трейлер одиночної кампанії Titanfall 2: «Стань одним цілим»

Переглядів: 129 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: