DVI

Середовище, 25.04.2018, 17.39.54
Головна » 2016 » Грудень » 12 » Вийшов новий трейлер четвертого сезону «Шерлока»
11.00.07
Вийшов новий трейлер четвертого сезону «Шерлока»
      BBC продовжує підігрівати інтерес глядачів до прийдешнього старту четвертого сезону серіалу «Шерлок». На початку цього місяця компанія опублікувала короткий 15-секундний тизер-трейлер кінокартини, а вчора порадувала фанатів повноцінним трейлером. Втім, більш зрозумілим, ніж попередній тизер, він не є, але ж і повинно бути, чи не так?


На початку закадровий голос говорить про демонів, які вичікують свого часу під життєвими шляхами головних героїв. Одночасно нам демонструють головного героя Камбербетча, який явно чимось стурбований. Також нам показують старий склад акторів, включаючи парочку нових, і повторюють фразу, що «це більше не гра», натякаючи на більш драматичні сюжетні лінії.

Нагадаємо, четвертий сезон серіалу «Шерлок» розпочнеться 1 січня 2017 року. Перший епізод називається «Шість Тетчер», що є відсиланням до знаменитої розповіді Артура Конана Дойла The Adventure of the Six Napoleons. В оригінальному оповіданні Шерлоку довелося шукати перлину, заховану в одному з шести бюстів Наполеона. У серіалі ж мова явно піде про шість бюстів Маргарет Тетчер, прем'єр-міністра Великобританії в 1979-1990 роках, в одному з яких напевно теж щось заховано.

Другий епізод називається The Lying Detective і відсилає до назви розповіді The Dying Detective, де знаменитий детектив зображує смертельну недугу, щоб зловити злочинця. Третій епізод носить досить промовисту назву - The Final Problem. Другий і третій епізоди вийдуть 8 і 10 січня відповідно.
 
Переглядів: 122 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: