DVI

Понеділок, 24.09.2018, 05.33.54
Головна » 2018 » Вересень » 3 » Вийшов фінальний трейлер фантастичного фільму The Predator / «Хижак», прем'єра відбудеться 13 вересня
11.00.26
Вийшов фінальний трейлер фантастичного фільму The Predator / «Хижак», прем'єра відбудеться 13 вересня
      Рівно за два тижні до прем'єри кіностудія 20th Century Fox опублікувала фінальний трейлер фантастичного фільму The Predator / «Хижак», який щосили експлуатує жорсткий R-рейтинг майбутнього фільму.


Нагадаємо, що за сюжетом фільму на Землю знову потрапляють Хижаки, однак на цей раз їх кілька, причому нова версія сильніше, розумніше і значно більша за попередніх, так як вміє покращувати власне тіло, використовуючи ДНК інших видів живих істот з інших планет. Протистояти їм буде група найманців, яку автор фільму в одному з інтерв'ю охарактеризував як «команда невдах».

Cценаристом і режисером нової картини виступив Шейн Блек, який не тільки знявся в оригінальному фільмі, але і взяв участь в створенні таких культових картин (в ролі сценариста і режисера), як «Смертельна зброя» (перші три частини) і «Останній бойскаут», а також більш свіжих «Залізна людина 3» і «Славні хлопці». В акторському складі відсутні зірки першої величини, відзначити можна хіба що Бойда Холбрука («Логан»), Олівію Манн («Люди Ікс: Апокаліпсис») і Кіген-Майкла Кі («Земля майбутнього»).Прем'єра фільму The Predator / «Хижак» відбудеться 13 вересня 2018 року. Нагадаємо, що оригінальний фільм «Хижак» був випущений в 1987 році, через три роки вийшло продовження «Хижак 2», після чого в рамках всесвіту також були зняті «Чужий проти Хижака» (2004), «Чужі проти Хижака: Реквієм» (2007 ) і «Хижаки» (2010).

Джерело: 20th Century Fox
Переглядів: 20 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: