DVI

Понеділок, 19.11.2018, 05.52.44
Головна » 2017 » Листопад » 13 » Виявляється, систему розпізнавання осіб iPhone X все ж можна обдурити за допомогою маски
13.34.34
Виявляється, систему розпізнавання осіб iPhone X все ж можна обдурити за допомогою маски
      На презентації смартфона iPhone X, який, як ми знаємо, теж виявився з проблемами в плані різних проблем (проблеми з активацією, боязнь холодів і дефект дисплея), Apple запевняла, що нова система розпізнавання осіб Face ID дає збій в одному випадку на мільйон. Правда, пізніше купертінівці попередили, що з близнюками або близькими родичами функція може помилятися частіше, а після перших оглядів стало зрозуміло, що камера TrueDepth, що забезпечує роботу Face ID, працює не настільки бездоганно, як обіцяла Apple - виявилося, що більш суттєві зміни зовнішності (незвичайні окуляри, шапка разом з шарфом і інші засоби маскування) все ж можуть утруднити роботу функції. Тепер же фахівці в'єтнамської компанії Bkav, що займається питаннями кібербезпеки, повідомили, що їм вдалося обійти систему Face ID.

На доказ вони зняли відеоролик, який наочно демонструє можливість обходу системи розпізнавання обличчя Face ID за допомогою спеціальної маски. І це при тому, що на презентації Apple робила на цьому особливий акцент, запевняючи, що спеціально співпрацювала з виробниками масок, щоб навчити технологію Face ID відрізняти маски від справжніх осіб.

У Bkav відзначили, що обдурити систему ШІ Apple їм вдалося завдяки розумінню основних принципів її роботи.

Використовувана для обходу захисту маска не була цілісною, а складалася з безлічі окремих частин обличчя, які в свою чергу були виготовлені з різних матеріалів. Для створення маски використовувалося поєднання технологій 3D-друку з двомірними зображеннями ділянок особи, який попередньо пройшли спеціальну обробку. У числі інших частин обличчя, спеціально виготовлених для маски, компанія виділяє ніс. Каркас для нього був виготовлений за допомогою технології 3D-друку, тоді як сам він відлитий з силікону.

Фахівці особливо акцентують увагу на тому, що особливих витрат цей дієвих спосіб злому Face ID не вимагає. На створення маски вони витратили всього $ 150. Правда, тут варто враховувати, що мова суто про вартість витратних матеріалів.

На закінчення, власне, саме відео з доказом злому Face ID за допомогою маски..

Apple поки не давала жодних коментарів з цього приводу.

Джерело: gizmochina
Переглядів: 138 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: