DVI

Субота, 21.07.2018, 22.03.53
Головна » 2018 » Липень » 6 » Виявляється, недавній законопроект про протидію кіберзагрозам (6688) готували в піратському Word
12.00.53
Виявляється, недавній законопроект про протидію кіберзагрозам (6688) готували в піратському Word
      З'ясувалася нова, і досить цікава деталь щодо того самого скандального законопроекту №6688, який Верховна рада України, як відомо не стала навіть розглядати. Загалом, документ цей готували в піратській версії текстового редактора Microsoft Word. На курйоз звернув увагу користувач Facebook під ніком Петро Нек.

 

Ще трошки про закон 6688. Я зайшов на сайт верховної ради і завантажив законопроект, щоб самому його почитати і…

Опубліковано Петром Неком Четвер, 5 липня 2018 р.

 
Вирішивши особисто ознайомитися з текстом законопроекту користувач, як він сам розповідає, за звичкою спершу заглянув в властивості файлу, щоб подивитися супутню інформацію. Так ось в поле «Організація» у властивостях документа з текстом законопроекту значиться «SPecialiST RePack» - зламаний дистрибутив відомого офісного пакету Microsoft Office.

Насправді подібного роду повідомлення щодо використання в українських держустановах неліцензійного ПЗ, незважаючи на безліч ініціатив щодо захисту авторського права і боротьби з піратськими контентом, не рідкість. Але в даному випадку ситуація виглядає особливо «кумедною» - закон про цензуру в інтернеті, який нібито повинен підвищити кібербезпеку пишуть на піратському Word, де цілком може сидіти який-небудь троян, кейлогер або ще якась «зараза». І це все було б смішно, якби не було так сумно.

P.S. Розкажіть вже хто-небудь депутатам або їх помічникам про існування OpenOffice або Google Docs, тільки не забудьте згадати про налаштування приватності, щоб ніхто, бува, не проіндексував.
 
 
Переглядів: 31 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: