DVI

Четвер, 18.10.2018, 12.04.52
Головна » 2018 » Лютий » 14 » Виявлено мережу сайтів, для яких мільйони Android-смартфонів майнили Monero на тисячі доларів
09.00.53
Виявлено мережу сайтів, для яких мільйони Android-смартфонів майнили Monero на тисячі доларів
      У другій половині 2017 року неодноразово виникали повідомлення про те, що на деяких сайтах були виявлені скрипти, які займалися майнінгом криптовалюти, поки відвідувачі залишалися на сторінках сайту. І далеко не завжди на сайтах було відповідне повідомлення про використання обчислювальних потужностей комп'ютерів відвідувачів. Але, як виявилося, генерувати криптовалюту для власників сайтів можуть не тільки користувачі ПК, а й власники смартфонів.

Так, за даними Malwarebytes, мільйони користувачів Android були перенаправлені на сайти, які використовували процесори їх смартфонів для майнінга криптовалюти Monero. Передбачається, що користувачі потрапляли на сайти в результаті установки додатків, що містять вбудовану рекламу ресурсів зі скриптом майнінга. При попаданні на таку сторінку, користувачеві виводиться повідомлення про те, що його активність виглядає підозріло, тому на його пристрої буде працювати майнінг Monero до тих пір, поки за допомогою капчі користувач не підтвердить, що він людина. А до того всі обчислювальні ресурси мобільного процесора повністю спрямовуються на майнінг за допомогою скрипта Coinhive.
Точних даних про кількість зароблених таким способом монет Monero поки що немає. Проте наголошується, що на поточний момент було виявлено 5 сайтів з однаковим дизайном і однаковим вимогою введення капчі, на яких здійснювався майнінг:
  • recycloped . com
  • rcyclmnr . com
  • rcylpd . com
  • rcyclmnrepv . com
  • rcyclmnrhgntry . com
При цьому 2 з цих сайтів мають відвідуваність понад 30 млн переглядів на місяць. В середньому, на всіх 5 сайтах відвідуваність становить близько 800 тис. переглядів на добу. А середня тривалість однієї сесії на сторінці становить близько 4 хвилин. Передбачається, що подібний сайт може приносити своїм власникам дохід в сумі декількох тисяч доларів на місяць.

Джерело: Engadget
Переглядів: 102 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: