DVI

Вівторок, 24.04.2018, 21.23.43
Головна » 2016 » Жовтень » 15 » Відразу п'ять українських IT-компаній увійшли до світового рейтингу кращих IoT-розробників
09.31.30
Відразу п'ять українських IT-компаній увійшли до світового рейтингу кращих IoT-розробників
      Американська дослідницька компанія Clutch опублікувала актуальний рейтинг кращих компаній-розробників у сфері інтернету речей (IoT). Всього в ньому згадано 35 компаній з усього світу, з яких аналітики вибрали Топ-8 лідерів, які давно зарекомендували себе в цій ніші. З цієї вісімки три позиції належать українським IT-компаніям, а саме компанії Stanfy і львівським аутсорсерам Lemberg Solution і Eleks.

У таблиці по кожній компанії наводиться оцінка чотирьох параметрів: посилання, відгуки клієнтів, представленість на ринку та фокус на інтернет речей. Також аналітики склали список «конкурентів» - компаній, фокус яких на IoT нижче, ніж у лідерів, однак при цьому вони демонструють високу якість надання послуг.

Тут засвітилася ще одна українська IT-компанія Eastern Peak Software (Київ). А в загальний рейтинг також потрапила львівська Devabit Львів. Таким чином з 35 кращих в світі IoT-розробників п'ять місць займають українці. Також до рейтингу увійшли американські, канадські, британські компанії та аутсорсера з Китаю, Індії, Польщі і Білорусі.

Раніше Clutch представив топ-10 кращих тестувальників, в який увійшли відразу чотири українські IT-компанії: львівські N-iX та Eleks, київський Trust Sourcing, eGo Creative Media Solutions з Дніпропетровська і IT Craft з Харкова.

Джерело: AIN.UA
Переглядів: 144 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: