DVI

Вівторок, 24.04.2018, 02.05.00
Головна » 2016 » Листопад » 16 » Відразу п'ять українців потрапили в Топ 100 інноваційних лідерів Європи New Europe 100
15.59.24
Відразу п'ять українців потрапили в Топ 100 інноваційних лідерів Європи New Europe 100

      Сьогодні були оголошені імена інноваційних лідерів з країн Центральної та Східної Європи, які увійшли до списку New Europe 100 цього року. У фінальній сотні новаторів регіону виявилося відразу п'ять представників України.

Учасники NE100 створюють додатки, запускають соціальні ініціативи, впроваджують проекти і технології, корисні для людей в Європі і по всьому світу. Вони діляться творчим підходом як в своїх проектах, так і в регіоні, в якому вони працюють. Програмне забезпечення автономного водіння безпілотних автомобілів, компанії з телемедицини, що підтримує жінок під час вагітності, месенджер з анімованою мовою жестів - це лише деякі з фіналістів списку New Europe 100 цього року.

Фінальна сотня була обрана з числа кандидатур, представлених партнерами проекту та за участі громадськості. Цього року найбільша група фіналістів представляє окремих осіб і групи, що працюють в бізнесі (54%), в громадських організаціях і політиці (29%). Інші категорії включають науку (10%), засоби масової інформації і культуру (7%).

Цього року до списку New Europe 100 увійшли наступні представники України (в алфавітному порядку):

  • Ярослав Ажнюк, головний виконавчий директор і співзасновник, Petcube
  • Ольга Афанасьєва, виконавчий директор, Українська асоціація венчурного і приватного капіталу
  • Дмитро Дубілет, голова, iGov.org.ua; директор з інформаційних технологій, ПриватБанк
  • Віктор Шабуров, засновник, Looksery
  • Ольга Юркова, співзасновник, www.stopfake.org

new-europe-100-2

"Сьогодні ми бачимо все більше і більше прикладів успішних та інноваційних проектів, які народилися в Центральній і Східній Європі. Це показник величезного потенціалу нашого регіону, а також того, як нові технології і цифрова економіка стали не просто викликом, а скоріше винятковою можливістю для видатних вчених, амбітних підприємців і творчих діячів,"- каже Марта Послад, глава по громадської політики і зв'язків з урядом, Google Центральна і Східна Європа.

Відзначимо, що проект New Europe 100 спрямований на підтримку інноваційної діяльності в Центральній і Східній Європі. Проект реалізується вже третій рік поспіль фондом Res Publica, Google, Міжнародним Вишеградським фондом і Financial Times, у співпраці з багатьма іншими організаціями з країн Центральної та Східної Європи.

Повний список новаторів з регіону можна знайти на офіційному сайті проекту New Europe 100.

Джерело: New Europe 100

Переглядів: 143 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: