11.05.53
Відеоігри не впливають на поведінку дітей, але що щодо ТБ?
     Згідно з результатами тривалого дослідження, проведеного у Великобританії, відеоігри не роблять негативного впливу на поведінку дітей. Телебачення, з іншого боку, передрікає «невелике збільшення проблем у поведінці».

Всі ми знаємо про регулярну критику на відеоігри. Громадська думка посилює стереотип про те, що геймери - такі собі антисоціальні вундеркінди, які з часом перетворюються на непристосованих до серйозного життя дорослих з рядом психологічних, емоційних і поведінкових проблем. Після чергових підтверджених фактів «стрілянини в школі», ігрова індустрія стає для соціальних медіа легкою мішенню. Таким чином і відбувається зміцнення у свідомості пересічних громадян терміна «соціопатичний геймер». Але при цьому нікому не приходить в голову, що телебачення та кінофільми продовжують ставати ще більш жорстокими. 

Проведене дослідження показує, що немає вагомих підстав вважати, що відеоігри мають пряме відношення до психологічних або емоційних проблем.

У ході дослідження, в якому взяли участь більше 11 тисяч дітей у віці 5 років і старше, було встановлено, що:

  • перегляд телевізора протягом 3 годин і більше в день може привести до виникнення ще більшої кількості проблем з поведінкою 5 -річної дитини вже до 7 років ;
  • проте, фахівцям не вдалося виявити зв'язок між переглядом ТБ або грою в приставки і проблемами з однолітками, неуважністю або антисоціальною поведінкою ;
  • гра у відеоігри у віці 5 років не пов'язана з підвищеним ризиком девіантної поведінки.

Джордан Шапіро, автор американського журналу «Форбс» ( пише про технології, навчання на основі ігор, вихованні та психології): «Я не дозволю своїм дітям грати в такі шутери, як Call of Duty. Але не тому, що я боюся, що вони перетворяться на антигромадських насильницьких соціопатів. Ні, я просто не розумію, чому вбивства і війна - це нібито «весело»...». 

Це дослідження лише підтверджує те, що знає будь-який адекватний чоловік. Ні простого шляху, по якому можна піти при вихованні дитини. Виховання - це довгий, повільний процес передачі системи переконань, моральних і етичних цінностей. Виховання - це коли необхідно переконатися в тому, що ваша дитина знає, як мислити критично, обдумувати свої вчинки, і що робити з отриманим досвідом.

Переглядів: 292 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close