DVI

Понеділок, 10.12.2018, 10.24.46
Головна » 2018 » Грудень » 3 » Віддаючи перевагу тому чи іншому голосовому помічнику, не забувайте про його виробника
14.00.46
Віддаючи перевагу тому чи іншому голосовому помічнику, не забувайте про його виробника
      До вибору розумної колонки для свого будинку потрібно підходити дуже серйозно, впевнений співробітник австралійського Університету Нового Південного Уельсу Роб Ніколс. Голосові помічники добре розуміють користувача і його переваги, однак це зовсім не означає, що вони виберуть для власника найвигідніші пропозиції для інтернет-покупок. Ці пристрої намагаються утримувати вас в сфері бізнес-інтересів компанії-виробника, що робить їх поради упередженими.

За статистикою, кожен п'ятий власник голосового помічника сьогодні використовує його для покупок. Однак відповідь на просте запитання про ціну якогось продукту залежить від того, якої марки у вас ШІ-асистент. Наприклад, Alexa скаже, скільки коштує потрібна річ на Amazon, стимулюючи користувача зробити замовлення саме на торговій платформі свого розробника.

Siri буде шукати інформацію на різних сайтах, не тільки на Amazon. Асистент від Google поки не має функції покупок, але, швидше за все, в майбутньому його підключать до Google Shopping, щоб підвищити продажі.

Є й інші обмеження. Коли користувач хоче купити пристрої для розумного будинку, йому потрібно обов'язково перевірити його на сумісність з голосовим асистентом. Наприклад, компанія Nest належить Alphabet, материнській компанії Google, і хоча її термостати і камери можуть працювати з Alexa і Siri, її система екстреного оповіщення сумісна тільки з розумною колонкою Google Home.
«І в майбутньому таких пристроїв буде ставати все більше: з тих чи інших причин виробники різних розумних гаджетів почнуть віддавати перевагу екосистемі тільки одного голосового помічника», - стверджує Ніколс.
Ще одне найважливіше питання для власника розумної колонки - це конфіденційність. Так, Alexa може дізнатися, що господар не вдома, тільки по тому, що користувач сам попрощався з пристроєм перед відходом. Google Home, в свою чергу, використовує геолокацію Google Maps, щоб розуміти, де знаходиться власник.

Джерела: hightech.plusThe Conversation
Переглядів: 9 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: