DVI

Субота, 21.04.2018, 12.48.45
Головна » 2016 » Липень » 30 » Відбувся запуск сімейного плану Google Play Family Library
08.52.26
Відбувся запуск сімейного плану Google Play Family Library

      Близько двох тижнів тому ми повідомляли про сімейний план Google Play Family Library, який надасть шістьом обліковим записам доступ до змісту загального характеру - всі учасники групи (власнику основного облікового запису і ще п'ятьом особам) які отримують доступ до будь-якого додатка, фільму або книги, доступному в каталозі власника аккаунта. Запуск Family Library відбувся вчора. Про це йдеться в офіційному блозі Android.

Функціональність вже доступна в деяких країнах, включаючи Австралію, Бразилію, Канаду, Францію, Німеччину, Ірландію, Італію, Японію, Мексику, Нову Зеландію, Сполучене Королівство і США, в інших регіонах світу вона з'явиться найближчим часом.

Справедливості заради відзначимо, що дія Family Library не поширюється на музику, в даному випадку потрібно окремо купувати сімейний план Play Music All Access, вартість якої становить $ 14,99 в місяць.

Створюючи сімейну бібліотеку (це, до речі, безкоштовно), власнику потрібно буде ввести дані своєї кредитної картки, яка буде використовуватися при здійсненні покупок будь-яким із членів сім'ї. Власник основного аккаунта / адміністратор групи зможе контролювати покупки (жодна з транзакцій не пройде без відповідного дозволу), а також дозволяти іншим членам використовувати власні кредитні або подарункові карти. Крім того, будь-який з членів сім'ї може приховувати окремі елементи в загальній бібліотеці. Іншими словами, у кожного є право на контент, який ніколи не покине меж його пристрою.

Зі зрозумілих причин, користувачі з числа власників iOS-пристроїв матимуть доступ лише до книг, телепередач і фільмів, але не з додатками. Тобто, безкоштовно завантажити копію Monument Valley для Android із загальної бібліотеки, маючи iPhone, чи не вийде.

Джерело: Android Official Blog
Переглядів: 117 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: