DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.52.16
Головна » 2016 » Жовтень » 24 » Відбувся реліз шутера Battlefield 1 в сеттингу Першої світової війни
09.36.42
Відбувся реліз шутера Battlefield 1 в сеттингу Першої світової війни
      21 жовтня 2016 року, в продаж нарешті поступив шутер Battlefield 1 від EA Games, події якого розгортаються під час Першої світової війни.
Розробники з DICE відтворили бойові дії столітньої давності, коли танки і авіація лише зароджувалися, основною зброєю солдата була гвинтівка з багнетом, а одним з найбільш грізних видів військ була ... кінна кавалерія. У підсумку на одному полі бою гри можуть виявитися як танки, так і коні, а в небі здатні поборотися літаки і дирижаблі.

«Зараз, коли Battlefield 1 виходить по всьому світу, я згадую, як колись зі сміливого задуму команди DICE почалася наша подорож. Минуло кілька років - і зараз мені навіть трохи не віриться, що ви скоро особисто побачите результат нашої праці, станете свідками зорі світових воєн разом з усім ігровим співтовариством.

В Battlefield 1 ми хотіли освіжити серію, зберігши при цьому класичний, впізнаваний дух Battlefield. Витівка була ризикованою. Ми це знали. Але тематика Першої світової по-своєму унікальна і вона підказала нам багато унікальних ігрових моментів. Судячи з вашої реакції (не кажучи вже про те, як весело провели час за грою ми), я можу заявити - ризик себе виправдав.

Ніщо не радує мене так, як ваші історії з полів битв - як ви виграли повітряний бій, як знайшли нову зброю, як в останню хвилину змінили результат матчу в «захопити». Я сподіваюся почути ще чимало таких історій.»- Зазначив старший продюсер Олександр Грондал.

До виходу гри в EA Games зняли короткий ролик на ігровому движку:
Нагадаємо, що шутер Battlefield 1 доступний на платформах PC, Xbox One і PlayStation 4, так що зайняти себе на вихідних зможуть практично всі любителі ігор.

Джерело: EA Games
Переглядів: 122 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: