DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.24.07
Головна » 2018 » Грудень » 21 » Viber визначив самі «активні» міста України і розповів, що месенджер вже встановлено у 97% власників всіх смартфонів в країні
12.00.17
Viber визначив самі «активні» міста України і розповів, що месенджер вже встановлено у 97% власників всіх смартфонів в країні
      Компанія Viber провела дослідження активності серед своїх користувачів на території України. На сьогоднішній день месенджер встановлений у 97% власників всіх смартфонів в Україні, а найбільш товариськими в Україні очікувано виявилися жителі великих міст.

Найактивніше писали повідомлення і дзвонили в Viber жителі Києва - їх частка склала 31% активних користувачів Viber в Україні. На другому місці опинилося місто Дніпро з даними 17%, а на третьому Одеса - 13.2%.

Також статистика активності говорить, що в 2018 році в Україні було створено понад 4 тисяч спільнот в Viber, учасниками яких сьогодні є близько 4-х мільйонів користувачів месенджера.

Згідно з даними дослідження Kantar TNS Cmeter Mobile 2018, Viber в Україні є найпопулярнішим додатком - месенджер встановлений на 97% смартфонів українських користувачів. Дослідження проводилося на підставі даних про кількість скоєних дзвінків і відправлених за допомогою Viber повідомлень в період з січня по листопад 2018. Аудиторія програми у всьому світі на даний момент налічує понад 1 мільярд користувачів.

«Україна є важливим ринком для компанії, у нас історично сильні позиції в країні. Багато українців користуються додатком досить давно, це дуже активна аудиторія, яка заходить в месенджер щодня, ділиться фотографіями, гіф, стікерами», - прокоментувала Яна Рожкова, директор з комунікацій Viber.


Яна Рожкова відзначає, що компанія приділяє багато уваги розвитку Viber на українському ринку. В Україні Viber реалізує великі партнерські проекти з зірками, телеканалами, працює з міжнародними та локальними брендами (Тіна Кароль, 1+1 медіа, Люкс ФМ, ПриватБанк, ПУМБ і інші). У 2019 українських користувачів месенджера очікують нові функції, ще більше цікавого контенту і можливостей для комунікації.

Джерело: Viber
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: