DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.23.59
Головна » 2019 » Січень » 11 » Viber розповів, як українці спілкувалися в 2018 році
12.00.17
Viber розповів, як українці спілкувалися в 2018 році
      Компанія Viber підвела підсумки минулого 2018 року в Україні та поділилася результатами дослідження активності українських користувачів. Проведене дослідження виявило відмінності у використанні месенджера чоловіками і жінками, а також відмінності між користувачами різних поколінь.

Найактивнішими містами України виявилися Київ, Дніпро і Одеса. Виявилося, що жителі України вважають за краще дзвонити співрозмовнику, а не писати повідомлення: 54% користувачів краще подзвонять, а 46% - напишуть. При цьому чоловіки вибирають дзвінки частіше, ніж жінки. Близько 57% опитаних чоловіків вважають за краще дзвонити співрозмовникам, в той час як половина опитаних жінок вибирають варіант написати.

В середньому, 28% українців роблять дзвінки більше 10 разів на день. А ще половина українців більше 10 разів на день пишуть повідомлення в месенджерах. Одночасно з цим, частота дзвінків залежить від віку користувача: молодь вважає за краще відправляти повідомлення, а не дзвонити. Велика частина користувачів у віці до 18 років здійснюють три або менше дзвінків в день, а третина користувачів старше 25 років дзвонять більше 10 разів на день. Найбільш активно пишуть користувачі у віці від 18 до 25 років - близько двох третин опитаних відправляють більше 10 повідомлень в день.

Дослідження Viber також зруйнувало гендерний стереотип - виявилося, що емодзі і стікери мають більше значення для чоловіків, ніж для жінок. Їх відсутність визнали приводом для образи майже 10% опитаних чоловіків і тільки 5% жінок (хоча не можна виключати, що вони просто приховали своє справжнє ставлення до проблеми). Забавні вираження емоцій важливі і для молоді: листування без стікерів і емодзі засмутить кожного десятого користувача у віці від 18 до 25 років.

Коли мова заходить про привітання, одних повідомлень може не вистачити і близьким все ж слід зателефонувати - так вважає третина всіх опитаних. Тим часом, кількість опитаних майже в рівній мірі розділилося на тих, хто любить вітати близьких повідомленнями, і на тих, хто вважає за краще і повідомлення, і дзвінки.

Дослідження виявило, що в стані алкогольного сп'яніння екс-коханим відправляють повідомлення 34% українців. Велику схильність до листування з колишніми мають чоловіки. Як уникнути такого конфузу? Близько 40% українців хотіли б мати функцію відключення Viber при алкогольному сп'янінні, в той же час близько третини опитаних іронічно відзначають, що така функція вже існує - це їх мозок. Якщо ж «блокування» не спрацювало і повідомлення вже доставлено, його можна видалити в будь-який час після відправки. Функцією видалення повідомлень користувався кожен третій українець, а регулярно видаляє повідомлення "для всіх" майже кожен п'ятий користувач. При цьому жінки частіше "чистять" переписку. Також дослідження показало, що така функція популярніша серед українців від 25 до 40 років, ніж серед молоді від 18-25 років.

Нагадаємо, що за даними компанії кількість зареєстрованих користувачів Viber у всьому світі складає понад 1 млрд. чоловік. При цьому в Україні цим месенджером користуються 97% всіх власників смартфонів.

Джерело: Viber
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: