DVI

Вівторок, 24.04.2018, 05.38.12
Головна » 2017 » Липень » 15 » Vertu збанкрутувала
12.59.45
Vertu збанкрутувала

      Виробник елітних мобільних телефонів і смартфонів Vertu ініціював процедуру банкрутства. Компанія заборгувала кредиторам близько £ 138 млн. Тепер вона буде закрита, а близько 200 її співробітників виробничої фабрики втратять робочі місця. Дана новина стала несподіванкою, враховуючи той факт, що зовсім недавно Vertu підписала угоду про спільне використання технологій з китайським гігантом TCL.

Vertu була створена в якості підрозділу Nokia в 1998 році. В рамках цього бренду випускалися мобільні телефони, які володіли скромними технічними характеристиками і можливостями, але виготовлялися з дорогих матеріалів, тому їх ціна вимірювалася тисячами доларів. Перший пристрій Vertu було випущено в 2002 році. У 2012 році в рамках величезної реорганізації Nokia підрозділ Vertu було продано європейській інвестиційній компанії EQT VI за € 200 млн. У 2015 році Vertu була продана китайському інвестиційному фонду Godin Holdings, сума угоди не була розголошена. У 2017 році Vertu була куплена турецьким бізнесменом Хаканом Узан за $ 61 млн. Він планував повернути бренду його колишню велич і розкрити його потенціал.

За даними Financial Times, Узан дійсно намагався налагодити роботу компанії, але його спроби виявилися неуспішними. Обізнані джерела повідомляють, що тепер він планує зберегти бренд Vertu, технології та ліцензії компанії, а також спробує заново відтворити виробника смартфонів. Однак його план, судячи з усього, не передбачає збереження робочих місць на фабриці Vertu у Великобританії.

Джерело: Engadget
Переглядів: 144 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0