DVI

Понеділок, 22.01.2018, 00.02.34
Головна » 2016 » Серпень » 3 » Велосипедист впав на свій смартфон Apple iPhone 6 і ... отримав опік третього ступеня
17.30.10
Велосипедист впав на свій смартфон Apple iPhone 6 і ... отримав опік третього ступеня

      Загальновідомо, що широко використовувані в мобільних пристроях літій-іонні акумулятори можуть загорятися при пошкодженні цілісності корпусу, створюючи ризик отримання серйозних опіків для знаходяться поблизу в цей час людей. Причому пошкодити акумулятор, скажімо, звичайного смартфона досить легко навіть при звичайному використані. Для цього не потрібні кульові постріли або цвяхи, досить звичайного падіння з велосипеда. На своєму гіркому досвіді в цьому переконався 36-річний Сіднейський велосипедист Гарет Клеар, який до недавнього часу користувався смартфоном Apple iPhone 6.


Гарет Клеар стверджує, що в результаті незначного падіння з велосипеда, який перебував в задній кишені спортивних шортів смартфон Apple iPhone 6 запалав і ставив йому пам'ятну позначку у вигляді опіку третього ступеня. За словами Гарета, все тривало лічені секунди, але Гарет встиг побачити дим із задньої кишені і відчути сильне печіння.

«Коли я подивився на свою ногу, то побачив там величезну чорну пляму і відчув їдкий запах фосфору», - розповідає Гарет Клеар.

Комісія з конкуренції та захисту прав споживачів (ACCC) спільно з організацією NSW Fair Trading займається розслідуванням даного інциденту. До слова, ACCC настійно рекомендує споживачам не класти смартфон в кишеню, якщо їх діяльність пов'язана з ймовірністю значного фізичного впливу на нього.

Залишається додати, що Гарет Клеар не став звинувачувати Apple в тому, що сталося. У той же час він висловив бажання привернути увагу інших користувачів до інциденту, щоб ті були інформовані про потенційні небезпеки, пов'язаних з використанням iPhone.

Джерело: Sydney Morning Herald
Переглядів: 147 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: