DVI

Субота, 21.07.2018, 21.54.42
Головна » 2018 » Липень » 11 » Великобританія оштрафувала Facebook на 500 тис. фунтів стерлінгів через витік даних в Cambridge Analytica
16.00.15
Великобританія оштрафувала Facebook на 500 тис. фунтів стерлінгів через витік даних в Cambridge Analytica
      Після того, як Facebook зізналася в передачі даних користувачів компанії Cambridge Analytica, регулятори США і ряду європейських країн почали розслідування діяльності компанії Цукерберга, який недавно став третьою найбагатшою людиною в світі. І ось зараз соцмережа отримала перший штраф у цій справі.

Британське управління комісара з питань інформації за підсумками перевірки виписало Facebook штраф в розмірі 500 тис. фунтів стерлінгів ($ 660 тис.) Через витік особистих даних 87 млн ​​користувачів соцмережі через фірму Cambridge Analytica. Як випливає з висновку комісара за інформацією Елізабет Денем, Facebook повинна понести покарання, оскільки не змогла захистити особисті дані користувачів і була непрозора в питаннях збору та використання цієї інформації третіми особами.

Важливо відзначити, що розмір штрафу - максимально можливий, передбачений старим Законом про захист даних від 1998 року за подібного роду порушення. Новий регламент щодо захисту даних (GDPR), який регулює правовідносини в цій області, дозволяє накладати куди більш серйозні штрафи: до 17 млн ​​фунтів стерлінгів ($ 22,5 млн) або до 4% від річної виручки (в разі Facebook - це могло бути $ 1, 9 млрд). Але він вступив в дію вже після того, як стався витік, тому влада не має права застосовувати його щодо Facebook.

І хоча штраф є найбільший з можливих за британським законом, для Facebook це «копійки». Як зазначає The Guardian, соцмережа отримувала стільки ж виручки (500 тисяч фунтів стерлінгів) кожні п'ять з половиною хвилин в першому кварталі цього року.

Джерело: The Guardian
Переглядів: 23 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: