DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.52.40
Головна » 2017 » Червень » 27 » Великі соціальні ресурси об'єднують зусилля в боротьбі з поширенням екстремістського контенту
16.00.37
Великі соціальні ресурси об'єднують зусилля в боротьбі з поширенням екстремістського контенту
      Великі IT-компанії і сервіси (Facebook, Microsoft, Twitter і YouTube) заявили про створення ініціативи Global Internet Forum to Counter Terrorism (Глобальний інтернет форум по боротьбі з тероризмом). Він покликаний допомогти сервісам протистояти проявам тероризму та екстремізму.

Відзначається, що поширення тероризму і насильницького екстремізму є нагальною глобальною проблемою. При цьому згадані компанії прагнуть боротися з цими погрозами і кожна з них розробила політику і методи видалення небажаного контенту, які дозволяють їм жорстко боротися з терористичним або екстремістським вмістом. Сторони вважають, що об'єднаємо свої зусилля і напрацювання в даній сфері, вони зможуть чинити більший вплив на загрозу терористичного контенту в інтернеті.

Спільними зусиллями будуть створюватися технологічні рішення, спрямованими на протидію тероризму. Компанії будуть обмінюватися досвідом, базами даних, методами виявлення і класифікації небажаного контенту, активно використовуючи технології машинного навчання. Також будуть проводитися дослідження, спрямовані на посилення боротьби з тероризмом. Крім того, планується залучати до співпраці експертів (з правоохоронних органів, громадських організацій, інших підприємств) для обміну знаннями. Таким чином, учасники Global Internet Forum to Counter Terrorism зможуть допомогти невеликим компанія ефективно протидіяти поширенню терористичного контенту. Разом з тим, ведеться робота з правозахисними організаціями, щоб боротьба з поширення терористичного змісту і ненависницького контенту не завдала шкоди свободі вираження своїх думок в інтернеті і конфіденційності користувачів. Відзначається, що з плином часу масштаби роботи Global Internet Forum to Counter Terrorism можуть змінюватися в зв'язку необхідністю реагувати на зміни тактики терористів і екстремістів.

Надалі планується проведення серії навчальних семінарів в партнерстві з ООН як в Кремнієвій Долині, так і по всьому світу, щоб просувати ці напрямки співпраці.

Джерело: Blog Twitter
Переглядів: 59 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: