DVI

Четвер, 22.02.2018, 18.46.17
Головна » 2017 » Липень » 28 » Вчений підрахував ймовірність смерті персонажів «Ігри престолів» в двох майбутніх сезонах
08.45.23
Вчений підрахував ймовірність смерті персонажів «Ігри престолів» в двох майбутніх сезонах
      Вчений з Центру вивчення мереж Центрально-Європейського університету, збудувавши модель відносин між 94 головними персонажами відомого серіалу «Гра престолів», розробив комп'ютерний алгоритм, який визначив ймовірність смерті героїв в двох майбутніх сезонах. З подробицями дослідження можна ознайомитися на сайті центру.

Математик Мілан Яносом побудував графік, вершини якого (крапки) - це персонажі серіалу. Вчений поєднав пари крапок відрізками, якщо персонажі були знайомі один з одним раніше. Потім математик спробував визначити ймовірність смерті всіх на даний момент живих персонажів, порівнявши їх з 61 персонажами, які загинули в попередніх сезонах. Для цього вчений класифікував дані методом опорних векторів. Цей метод використовується в машинному навчанні, його мета - класифікувати вхідні набори даних в один з двох класів.
За результатами дослідження з'ясувалося, що з найбільшою ймовірністю (0,95) загине Тіена Сенд - незаконнонароджена дочка принца Оберіна Мартелла. Другим кандидатом на вибування з серіалу з ймовірністю 0,91 стала улюблениця глядачів Дейенеріс Таргаріен. Сірий Черв'як, якого Дейенеріс обрала командиром Бездоганних, загине з ймовірністю 0,91. Неврівноваженому і жорстокому підлітку Робіну Аррену алгоритм передбачив загибель з ймовірністю 0,90. Далі в списку розташувалися Подрік Пейн, брат Кейтілін Старк Едмор Таллі і один з вождів сіверян Великий Джон Амбер.

Серед щасливчиків виявився Тіріон Ланністер. Його шанси померти алгоритм оцінив не так високо (0,52). Також пощастило Пітер Бейлиш. Хитрий і виверткий персонаж загине з ймовірністю 0,50.

Імовірність загибелі інших персонажів представлена ​​в таблиці нижче:

Джерело: Indicator
Переглядів: 342 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: