DVI

Середовище, 24.01.2018, 03.39.41
Головна » 2017 » Вересень » 14 » Вбудований в iOS 11 клон MSQRD для накладання масок на обличчя розробила українська команда Snap (раніше Looksery)
11.00.01
Вбудований в iOS 11 клон MSQRD для накладання масок на обличчя розробила українська команда Snap (раніше Looksery)
      В ході недавньої презентації Apple, крім реклами Apple Watch, знятої на київській вокзалі, був ще один момент, пов'язаний з Україною. Говорячи конкретніше, вбудовані 3D-фільтри, або маски, як їх ще називають, для накладання на обличчя в стилі MSQRD, які демонстрував старший віце-президент по розробці ПО Apple Крейг Федеріго, для Apple розробила команда одеського стартапу Looksery, який зараз є підрозділом компанії Snap, що володіє месенджером Snapchat.

Ось, власне, ці маски:
Останнім часом ця функціональність, яка вперше в ПО MSQRD, що дозволяє різними способами змінювати вигляд за допомогою різних віртуальних прикрас і масок, стала дуже популярна. Не так давно слідом за іншими маски впровадив Instagram в розділі «Історій».

У разі Apple динамічні 3D-фільтри стали частиною функціональності доповненої реальності в новій ОС iOS 11. Як повідомляється, функція працює на базі технології Face Tracking Technology, яку теж розробила українська команда Snap.

Компанія Snap, яка тоді ще називалася Snapchat, купила український стартап Looksery в 2015 році за $ 150 млн. Зараз в команді колишнього Looksery працює понад 200 осіб. У компанії є офіси в Одесі і Києві, причому вони активно розширюються. Наприклад, зараз компанія шукає в команду близько 15 фахівців різного роду-інженерів, дизайнерів, контент-менеджерів.

Джерело: ain
Переглядів: 170 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: