DVI

Четвер, 21.02.2019, 08.36.41
Головна » 2018 » Червень » 12 » Вартість основних криптовалют обвалилася в минулі вихідні, вартість Bitcoin з початку року впала більш ніж на 50%
15.28.41
Вартість основних криптовалют обвалилася в минулі вихідні, вартість Bitcoin з початку року впала більш ніж на 50%
      Минулої неділі на ринку криптовалют фіксувалося падіння вартості цифрових активів. Ціна Bitcoin опустилася нижче $ 7000 і досягла мінімуму на рівні $ 6765,54 за одиницю. Падіння вартості склало 12%, а ринкова капіталізація криптовалюти знизилася на $ 42 мдрд. У порівнянні з початком нинішнього року криптовалюта Bitcoin втратила більше половини своєї вартості, падіння склало 53%.

Додамо, така ситуація спостерігалася і щодо інших відомих криптовалют. Зниження їх вартості перевищило 10%. В результаті, сукупна капіталізація ринку криптовалют знизилася до $ 298 млрд. У січні цей показник становив $ 830 млрд.

Така ситуація на ринку криптовалюти спровокована відразу кількома чинниками, дія яких наклалося одна на одну і спровокувала таке істотне зниження вартості цифрових активів. Так, в Південній Кореї зафіксовано хакерську атаку на біржу Coinrail. В результаті кібератаки біржа втратила частину коштів в альткоінах. За деякими даними, сукупна вартість втрачених коштів може становити близько $ 40 млн, хоча сама Coinrail не називає ніяких цифр. Проте наголошується, що 70% всіх наявних в розпорядженні біржі активів зберігаються на так званих «холодних гаманцях», до яких немає доступу з інтернету. Корейська поліція вже зайнялася розслідуванням інциденту. Згідно з наявними даними, близько 2/3 вкрадених активів (монети NPXS, NPER і ATX) були заморожені або зібрані, а щодо третини вкрадених коштів все ще здійснюється розслідування із залученням слідчих, інших бірж криптовалют і компаній, що займаються розробкою криптовалюти.

Відзначимо, Coinrail є далеко не найбільшою і відомою біржею, хоча і входить до переліку 100 найбільш активних торговельних майданчиків. Однак новини про крадіжку грошей з цього майданчика, судячи з усього, стали тією соломинкою, яка зламала спину верблюда. Ще до цієї відомості накопичилося чимало інших негативних відомостей про криптовалюту.

Наприклад, на ринку існують побоювання через заборону на роботу торгових платформ в Китаї. Крім того, біржі криптовалют останнім часом виявилися в центрі уваги багатьох регулюючих органів в ряді країн.

Джерело: bloomberg
Переглядів: 61 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: