DVI

Понеділок, 10.12.2018, 10.39.01
Головна » 2018 » Грудень » 6 » Valve пропонує користувачам зробити власну приставку Steam Link, використовуючи Raspberry Pi
10.00.15
Valve пропонує користувачам зробити власну приставку Steam Link, використовуючи Raspberry Pi
      Можливості одноплатного комп'ютера Raspberry Pi розширилися. Тепер пристрій можна перетворити в Steam Link, ту саму приставку, яку Valve вирішила більше не випускати. Тим не менш, компанія не відмовилася від ідеї стрімінга ігор. Рішення для потокової передачі контенту Steam вже протягом деякого часу доступно у вигляді додатку для мобільних пристроїв і телевізорів Smart TV. Як альтернативу для трансляції ігор Valve пропонує використовувати Raspberry Pi.


Днями компанія випустила офіційне програмне забезпечення, яке дозволяє встановити Steam Link на Raspberry Pi 3 або Raspberry Pi 3B+. На поточний момент додаток знаходиться в бета-версії і доступний для установки на Raspbian Stretch. Судячи з перших відгуків, з'єднання здійснюється без проблем, все працює дуже навіть добре. Інструкцію з встановлення можна знайти в Steam. Тепер ви можете без зусиль отримати повністю функціональну кастомну приставку Steam Link за ціною $ 35.

Джерело: Engadget
Переглядів: 11 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: