DVI

Вівторок, 24.04.2018, 21.08.26
Головна » 2016 » Листопад » 16 » Вагітна жінка отримала опік другого ступеня, заснувши на своєму смартфоні Apple iPhone 7
10.44.21
Вагітна жінка отримала опік другого ступеня, заснувши на своєму смартфоні Apple iPhone 7

      З Австралії надійшло чергове повідомлення про новий випадок перегріву батареї смартфона Apple iPhone 7. Цього разу в результаті події постраждала не приватна власність, а людина.

Постраждалою виявилася якась Мелані Тан Пелаез, 34-річна мешканка Сіднея, яка «випадково» заснула за переглядом фільму на своєму смартфоні Apple iPhone 7, який в цей час перебував на зарядці, а прокинувшись вранці наступного дня відчула неприємне печіння з зовнішньої сторони правої руки. Мелані була здивована, коли виявила в цьому місці величезний слід від опіку, але без особливих роздумів і аналізу ситуації швидко відправилася в місцеву лікарню, де лікарі діагностували опік другого ступеня від невідомого предмета, надали відповідну медичну допомогу і відпустили додому. До слова, на момент інциденту Мелані була в особливому положенні - готувалася стати мамою, тому не особливо й стала роздумувати про те, як отримала опік і швидше вирушила до лікарні. На щастя, огляд в лікарні показав, що з майбутньою дитиною Мелані все в порядку і ніяких явних загроз або ризиків його здоров'ю немає. При цьому лікар порадив пацієнтці озирнутися по приходу, щоб встановити причину опіку. Повернувшись, Мелані зрозуміла, що винуватцем був смартфон iPhone 7. Форма опіку на її руці повністю збігаються з обрисами смартфона і кабелю зарядного пристрою. На підтвердження своїх слів Мелані опублікувала фотографії опіку і медичного висновку, так що сумніватися в автентичності історії в даному випадку не доводиться.


Цікаво, що сам смартфон Apple iPhone 7 при цьому зберіг первозданну зовнішність і працездатність. І єдине, що його «видавало» - специфічний і дуже різкий запах гару. У місцевому магазині Apple Store, куди звернулася Мелані, фактично визнали, що цей екземпляр iPhone 7 міг стати причиною опіку, але все одно забрали пристрій, щоб провести додаткові тести. І хоча співробітники Apple Store запропонували Мелані замість старого новенький апарат, вона відмовилася взяти пристрій, оскільки більше не довіряє продукції компанії. І це при тому, що Мелані є давнім клієнтом Apple і користувалася iPhone з моменту випуску оригінальної моделі в 2007 році. До суду прихильниця Apple поки не зверталася, хоча така можливість у неї ще буде деякий час.

Сама по собі ситуація є цілком зрозумілою і чи в даному випадку буде коректно покладати всю провину на виробника, адже загальновідомо, що літій-іонний акумулятор електронного пристрою може зайнятися при пошкодженні або перегріві. З урахуванням створених умов експлуатації - загорнутий в ковдру смартфон, що програє потокове відео, перебуваючи при цьому на зарядці, - сам факт перегріву недивний. Дивно, що смартфон при цьому не запалав.

Джерело: News.com.au i phonearena
Переглядів: 115 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: