DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.35.15
Головна » 2018 » Жовтень » 26 » В українській «королівської битві» Fear the Wolves вийшло масштабне оновлення «Карта скарбів»
13.00.04
В українській «королівської битві» Fear the Wolves вийшло масштабне оновлення «Карта скарбів»
      Розробники «королівської битви» Fear the Wolves випустили масштабне оновлення «Карта скарбів» / Treasure Map Update, яке привнесло нові правила отримання видобутку, завдяки яким гравці зможуть постійно знаходити на карті щось нове.

Наприклад, тепер у руїнах будівель можна знайти схованки з високорівневими предметами, які дадуть перевагу перед іншими гравцями, але відкрити їх можна, тільки якщо знайти спеціальну карту скарбів. Двері деяких будівель тепер забиті дошками - забратися всередину і отримати видобуток можна, розламавши дошки сокирою. В такому схованці можна знайти багато цікавого, наприклад, нову гвинтівку «Вепр» СОК-94, ефективну на середніх і далеких дистанціях.


Розробники також змінили поведінку вовків - тепер вони стали набагато небезпечніше завдяки підвищеному запасу здоров'я і поліпшеній тактиці. Вовки-одинаки тепер намагатимуться підкрастися до гравців непомітно, а зграї стали набагато агресивніше захищати свою територію і переслідувати втікачів гравців. Вони нарешті навчилися нормально переміщатися і не застрявати в вузьких просторах (в коридорах, отворах і на сходових клітинах), а також атакувати гравців, що стоять на столах і стільцях.

У Fear the Wolves додали можливість евакуації в «точках інтересу», тепер вертоліт може забрати гравця навіть з даху будівлі. Також було покращено і зроблено більш плавним перехід від стрільби «від стегна» до прицільної стрільби і виправлені проблеми з плавністю рухів миші. Серед поліпшень можна відзначити нові екрани навчання та завершення гру, покращене випадання видобутку, додаткові звукові ефекти і підтримку NVIDIA Highlight.

Повний список змін доступний за наступним посиланням.

Джерело: Steam
Переглядів: 19 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: