DVI

Субота, 21.04.2018, 12.40.53
Головна » 2016 » Грудень » 23 » В Україні запустився освітній онлайн-проект для дітей та школярів Learning.ua
09.59.45
В Україні запустився освітній онлайн-проект для дітей та школярів Learning.ua
      Українські розробники запустили онлайн-проект «дитячого університету» Learning.ua, в якому зібрані інтерактивні завдання з математики, української мови, читання, а також цікаві завдання та ігри для малюків і школярів. Ну, а щоб успіхи маленьких учнів не залишилися непоміченими, вони будуть заохочуватися спеціальними нагородами та сертифікатами.

Творці даного онлайн-проекту розробили освітні програми, грунтуючись на навчальних програмах з поглибленим вивченням предметів за новими Державним стандартам базової та повної загальної середньої освіти Міністерства освіти і науки України, а також відповідно до міжнародних стандартів освіти Common Core. Таким чином учні зможуть розраховувати на високий рівень знань, достатній для успішної здачі ЗНО, а також надходження в українські або закордонні університети.


Наповнення сайту Learning.ua відбуватиметься поступово, від рівня малюків і дошкільнят до 11 класу загальноосвітньої школи. Ядром навчального процесу будуть виступати математика, читання і українська мова - саме ці предмети будуть представлені на сайті в першу чергу. Також учням буде надана можливість закріпити знання з основних предметів гуманітарного, природничо-наукового і технічного напрямків.

На даний момент запущено тільки рівень «Малюки» для дітей 3-4 років, при цьому поки там з'явилися тільки завдання з математики. Трохи пізніше розробники додадуть читання і українську мову, а потім запустять рівень «Дошкільнята» для дітей 4-6 років. В цілому ж творці сайту планують охопити своїми програмами будь-який вік від малюків (3-4 роки) до 11-класників (16-17 років), викладаючи приблизно по одному предмету для одного віку раз на місяць.

Відзначимо, що крім веб-версії, учням дитячого університету Learning.ua незабаром будуть доступні мобільні додатки для iOS і Android, на даний момент розробники проводять їх тестування.

Джерело: Learning.ua
Переглядів: 173 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: