DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.15.34
Головна » 2016 » Листопад » 26 » В Україні спростили сертифікацію електромобілів та інших транспортних засобів з США
16.00.01
В Україні спростили сертифікацію електромобілів та інших транспортних засобів з США

      Раніше бажаючих ввезти електромобіль в Україну зі США очікувала неприємна процедура сертифікації транспортного засобу. Справа в тому, що стандарти ЄС по автомобільному склу, світлові і ременів безпеки відрізняються від стандартів США, і це часто вимагало заміни компонентів на сертифіковані аналоги. Олег Назаренко спробував вплинути на ситуацію, що склалася і запропонував міністру інфраструктури перейняти досвід Канади, де визнаються і стандарти ЄС, і стандарти США. Про це він повідомив у себе в Facebook.

У Міністерстві інфраструктури України була створена робоча група, яка зайнялася вивченням цієї проблеми. Внеї увійшов і Олег Назаренко. В результаті її роботи було знайдено рішення, істотно спрощує сертифікацію транспортних засобів, виготовлених не в ЄС. Міністерством було розроблено та опубліковано наказ, згідно з яким органи сертифікації зможуть брати до уваги альтернативні технічні приписи для транспортних засобів, вироблених в країнах, які не є членами ЄС. Наказ стосується не тільки електромобілів, а й інших колісних транспортних засобів, що виготовляються великими серіями.

Таким чином, тепер в Україні можна буде імпортувати автомобілі, не змінюючи при цьому скло, ремені безпеки і т.д. Тільки прилади освітлення потрібно буде привести в порядок: протитуманні фари, повторювачі покажчиків поворотів і інші вимоги до автомобілів, без яких вони не можуть експлуатуватися на дорогах України.

Правда, потрібно відзначити, що наказ не «зобов'язує» органи сертифікації використовувати альтернативні технічні приписи, а «дозволяє» брати їх до уваги.

Джерело: Facebook
Переглядів: 154 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: