DVI

Вівторок, 24.04.2018, 05.58.44
Головна » 2017 » Червень » 21 » В Україні планують запустити відкритий Wi-Fi у всіх школах, медичних установах і інших сферах
09.00.22
В Україні планують запустити відкритий Wi-Fi у всіх школах, медичних установах і інших сферах

      До переліку універсальних цифрових послуг для українців готуються внести відкритий Wi-Fi в школах, заявив радник першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Андрій Бірюков під час презентації проекту «Цифрова повістка дня в Україні-2020».

«Ми хочемо запровадити універсальні цифрові послуги в конкретних областях: освіті, медицині та інших сферах. Тобто, приходячи до медичного закладу, ви маєте право вимагати послугу електронної черги або доступ до якихось електронних реєстрів, наприклад, історій хвороби.

Універсальна освітня послуга - це, якщо, наприклад, ви маєте право на вільний доступ до Wi-Fi на певній швидкості, щоб доступ до інтернету був не тільки в комп'ютерному класі або кабінеті директора, а був загальнодоступний, також це може бути доступ до якогось цифрового контенту», - пояснив Бірюков.

Введення переліку універсальних цифрових послуг передбачатися новим законом про цифрову стратегію в Україні, який планується прийняти в першому півріччі 2018 року. За словами радника віце-прем'єр-міністра, в цьому законі також буде введена термінологія з цифрових технологій.

Джерело: Новий Час
Переглядів: 99 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: