DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.43.27
Головна » 2018 » Жовтень » 29 » В світі стали частіше купувати відновлені смартфони
16.00.00
В світі стали частіше купувати відновлені смартфони
      Ринок відновлених смартфонів зростає швидше, ніж нових. Такими є результати дослідження, проведеного аналітиками Counterpoint Research.

За даними за другий квартал 2018 року, в більшості країн локальний ринок відновлених смартфонів або вже обігнав ринок нових, або активно наздоганяє. Так, на самому швидко зростаючому ринку світу, індійському, відновлених мобільних телефонів було продано на 41% більше, ніж нових. У США обсяги продажів відновлених гаджетів виросли на 18%, тоді як продажі нових - впали більш ніж на 20%.

Якщо дивитися глобально, то в світі ринок відновлених мобільних телефонів зріс на 10%, нових - знизився на 1%. При цьому третина ринку відновлених гаджетів ділять між собою компанії Apple і Samsung. Що стосується численних китайських брендів, то вони, на жаль, поки неохоче пропонують такі пристрої.

Популярність відновлених гаджетів пов'язують з високою ціною сучасних смартфонів, особливо флагманів. Також аналітики відзначають збільшення якості ремонту, що дозволяє, наприклад, мобільним операторам продавати відновлені смартфони, надаючи на них гарантію і тим самим знижуючи ризик покупки. Ще один фактор - споживачі, які почали здавати свої старі пристрої при покупці нових, щоб компенсувати частину вартості останніх.

На думку Counterpoint Research, в подальшому ринок відновлених пристроїв буде тільки рости, особливо в країнах з економікою, що розвивається, де споживачі не мають можливості купувати нові дорогі флагмани. Це стосується, зокрема, Африки, ринок якої в міру дозрівання почне віддавати перевагу відновленим гаджетам що були у використанні.

Наостанок зазначимо, що відновлені смартфони не варто плутати з так званим б/у. Продавці «рефербишей» не тільки змінюють на пристроях вийшовші з ладу деталі, але й наводять товарний лиск, а потім продають гаджет за зниженою ціною.

Джерело: Counterpoint Research
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: