DVI

Вівторок, 24.04.2018, 05.59.22
Головна » 2017 » Липень » 5 » В рамках чергової реорганізації Microsoft може скоротити тисячі співробітників зі сфери продажів
12.00.06
В рамках чергової реорганізації Microsoft може скоротити тисячі співробітників зі сфери продажів
      Корпорація Microsoft зайнялася проведенням глобальної реорганізації свого напрямку роздрібних продажів. Надалі замість продажів окремих програмних продуктів компанія має намір просувати хмарні сервіси.

Ця реорганізація є черговим етапом серії структурних змін, які практично безперервно відбуваються в Microsoft після приходу на пост головного виконавчого директора Сатья Наделла (Satya Nadella) в 2014 році. За даними обізнаних джерел, в результаті реорганізації тисячі співробітників можуть позбутися своїх робочих місць у зв'язку з відмовою від традиційних способів збуту. Ймовірно, скорочення торкнеться офіси компанії по всьому світу.

Передбачається, що реорганізація і супутні скорочення персоналу не зроблять істотного впливу на щоденну операційну діяльність Microsoft. Компанія все більше уваги приділяє просуванню своєї хмарної обчислювальної платформи Azure і продажу підписки на доступ до програмних продуктів для сфери бізнесу. У зв'язку з цим відбувається поступова відмова від практики одноразового продажу таких програмних продуктів як Windows і Office.

У листі виконавчого віце-президента Microsoft по глобальному комерційному бізнесу Джадсона Альтоффа (Judson Althoff) говориться, що реорганізація сфери продажів спрямована на «правильне виділення ресурсів для конкретного клієнта в потрібний час». Надалі Microsoft має намір зосередитися на двох різних напрямках: великих корпоративних замовників, малому і середньому бізнесі.

Джерело: The Verge
Переглядів: 49 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: