08.14.18
В очікуванні нового рекорду квартальних поставок капіталізація Tesla вперше перевищила $ 200 млрд
      За останні два дні курс акцій Tesla виріс на 12%. Під час торгів на біржі NASDAQ 30 червня він досяг нового максимуму в $ 1085, в результаті чого ринкова капіталізація американського виробника електромобілів вперше перевищила рубіж в $ 200 млрд і той ще сильніше відірвався від колишнього лідера Toyota. На момент написання цієї новини курс становить $ 1079,81 за один цінний папір.

Після відкриття торгів на біржі NASDAQ курс акцій Tesla продовжив зростати і вже перевищив $ 1100 за один папір.

Минулого місяця після листа глави Tesla Ілона Маска до персоналу із закликом прискорити випуск Електротягач Tesla Semi курс акцій компанії вперше перевищив $ 1000, в результаті чого Tesla відібрала у Toyota титул найдорожчої публічної компанії на автомобільному ринку. Незабаром після цього курс опустився нижче позначки $ 1000, і останні кілька тижнів акції торгувалися в коридорі $ 960- $ 980. Однак в кінці минулого тижня з'явилися повідомлення, що незважаючи на COVID-19 і півторамісячний простий головного заводу у Фрімонті Tesla оновить квартальний рекорд по поставкам автомобілів, а буквально вчора в мережу потрапила копія внутрішнього листи від Ілона Маска, що підтверджує ці відомості. Після цього курс різко пішов вгору. Чи вдалося Tesla вийти на новий рекорд, дізнаємося дуже скоро - з дня на день Tesla опублікує звіт про постачання за підсумками минулого кварталу.

Докладний звіт з остаточними фінансовими результатами, як зазвичай, буде опублікований в кінці місяця, після чого можна буде поглянути на фінансові показники компанії.

До недавнього заяви Маска інвестори і аналітики Уолл-стріт очікували, що другий квартал Tesla завершить з пристойним збитком. Тепер же аналітики оновили свої прогнози, а інвестори розраховують, що Tesla навіть може увійти до рейтингу 500 найбільших компаній США S&P500. Для цього Tesla потрібно залишатися прибутковою чотири квартали поспіль. Перед цим у Tesla було три прибуткових квартали поспіль. Компанії Ілона Маска досить показати прибуток в 1 цент за підсумками минулого кварталу, щоб потрапити в S&P500. За всю історію у Tesla було всього сім прибуткових кварталів, але за підсумками року виробник ще жодного разу не показував прибуток. Є непогані шанси, що в цьому році Tesla поставить на ринок більше 500 тис. автомобілів і вперше покаже прибуток за підсумками року.

Джерело: Electrek
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close