DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.21.12
Головна » 2017 » Липень » 7 » В майбутньому вийдуть нові камерофони Nokia з оптикою Zeiss
08.00.56
В майбутньому вийдуть нові камерофони Nokia з оптикою Zeiss

      Популярність смартфонів Nokia серед любителів і ентузіастів мобільної фотографії в чималому ступені залежить від використання камер з об'єктивами виробництва легендарної німецької марки Carl Zeiss. Власники моделей таких відрізняються по частині можливостей камери моделей як N95 або Lumia 1020 (на головному зображенні) напевно будуть згідні з цим припущенням. Ось і компанія HMD Global (нинішні власники торгової марки Nokia), всіма силами намагається повернути смартфонам цієї багатостраждальної марки колишню славу, згадала про Zeiss.

HMD Global повідомила про підписання партнерської угоди з Zeiss, завдяки якій в майбутньому на ринок вийдуть нові смартфони Nokia з оптикою Zeiss. На жаль, в офіційному прес-релізі, випущеному з нагоди цієї події, немає ні згадки конкретних моделей, ні термінів їх випуску. Зате повідомляється, що співпраця цих двох компаній не обмежиться одними лише об'єктивами, але і торкнеться інших аспектів, таких як ПО і відображення фото на екрані мобільного пристрою. Партнери обіцяють «інновації в галузі мобільного фотографії» і «нові стандарти якості зйомки для всієї індустрії».

Поки неясно, коли вийде перший смартфон Nokia з оптикою Zeiss. Цілком можливо, що цим революційним по частині можливостей зйомки апаратом стане смартфон Nokia 9 із здвоєною камерою, про який ми вже чули.

І хоча подібні союзи між виробниками смартфонів і фототехніки сьогодні вже не рідкість - в цьому році Huawei представила вже друге покоління флагманських смартфонів з камерами Leica - саме Nokia і Zeiss можна вважати родоначальниками жанру камерофонів. Співпраця між цими компаніями почалося більше десяти років тому.

Джерело: Engadget
Переглядів: 40 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: