DVI

Четвер, 27.06.2019, 11.21.20
Головна » 2013 » Січень » 20 » В лютому вийде новий браузер для Android та iPhone від Opera Software
16.17.27
В лютому вийде новий браузер для Android та iPhone від Opera Software
             Opera Software, яка відома однойменним браузером випустить для смартфонів та планшетів новенький браузер, щоб увійти в боротьбу, на цьому ринку, з Google та Apple.  

Щоб не бути голослівним наведемо кілька зображень Opera Ice:Перша відмінність — це використання рушію WebKit, що використовується в Chrome та Safari, замість власного Presto. Це дозволить використовувати додатки та браузерні ігри. Голова компанії заявив, що таке рішення цілком виправдане, адже стандартний рушій невідображав, правильно, усі сайти.

Враховуючи смартфонну та планшетну направленість, у браузері реалізовано лише сенсорне управління, жодних кнопок.

Керівництво компанії заявило, що портативні пристрої, зараз, є для них основним напрямком, тому варто очікувати позитивних змін.

Підтримка Windows Phone залишається у планах от і добре. А дві найбільш популярні мобільні платформи отримають стабільну версію браузера вже в лютому.

Також вийшла хороша новина для власників телефонів на Symbian OS — скоро вийде нова версія Opera mini, яка є найбільш популярним браузером даної операційної системи і саме через цей браузер планують рекламувати нову розробку. І, також, у березні нас чекатиме нестабільна нова версія Opera Desktop.

От такі плани у цих норвежців.
Переглядів: 260 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: