DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.25.52
Головна » 2018 » Грудень » 26 » В Японії відкрився магазин, в якому можна розплатитися за покупки за допомогою технології розпізнавання обличчя
12.00.17
В Японії відкрився магазин, в якому можна розплатитися за покупки за допомогою технології розпізнавання обличчя
      Найбільша японська мережа міні-маркетів Seven-Eleven відкрила магазин, в якому покупці можуть розплатитися за покупки просто подивившись в камеру на касі самообслуговування.

Як повідомляється, система, заснована на технології розпізнавання обличчя, розроблена японською технологічною корпорацією NEC, і буде доступна тільки для співробітників дочірніх компаній NEC, офіси яких знаходяться в будівлі, де відкрилася торгова точка.

Щоб отримати можливість розплачуватися «своїм обличчям», необхідно попередньо зареєструватися в системі та сфотографуватися. Інформація та фотографія будуть передані в автономну касу.

Після одноразової реєстрації працівники можуть увійти в магазин, використовуючи ID-карту співробітника, вибрати потрібні їм продукти, просканувати їх на касі самообслуговування і розплатитися за допомогою системи розпізнавання обличчя, просто подивившись в камеру, - вартість покупок буде вирахувана із зарплати. На випадок, якщо система не розпізнала обличчя співробітника в понеділок вранці з тих чи інших причин, передбачена можливість здійснення оплати за допомогою ID-карти.
Каса самообслуговування з технологією розпізнавання обличчя.

Магазин відкрився в офісній будівлі в токійському районі Мінато 17 грудня. Якщо тестовий запуск технології буде визнаний успішним, в Seven-Eleven мають намір розширити її використання на невеликі торгові точки в інших офісних будівлях і лікарнях. Передбачається, що в таких міні-магазинах буде працювати всього один продавець.

Крім цього, за допомогою ШІ компанія також планує прогнозувати продажі, щоб вчасно поповнювати запаси продукції.

Джерела: NeuroHiveasahi

Переглядів: 17 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: