DVI

Середовище, 25.04.2018, 17.29.01
Головна » 2016 » Грудень » 28 » В Японії почали будувати одну з найбільш «вузьких» в світі сонячних електростанцій довжиною 10 км
10.59.31
В Японії почали будувати одну з найбільш «вузьких» в світі сонячних електростанцій довжиною 10 км
      Влада японської столиці Токіо оголосили про початок реалізації проекту відразу трьох великих сонячних станцій, одна з яких стане «найдовшою сонячною станцією в світі». Йдеться про проекти Ami Solar Way на 0,84 МВт, SGET Chiba New Town Mega Solar на 12,8 МВт і тієї над довгою SGET Kamisu Mega Solar сумарною потужністю 20,3 МВт.

Очевидно, що в наміри розробників не входило бажання побити рекорд по довжині сонячних станцій і потрапити в Книгу Гіннеса, подібне розташування продиктовано виключно характеристиками об'єкта будівництва. Справа в тому, що під сонячну електростанцію SGET Kamisu Mega Solar сумарною потужністю 20,3 МВт виділили досить вузьку смугу землі вздовж існуючої залізничної гілки Keisei Narita Airport Line.

Таким чином, сумарна довжина станції складе більше 10 км, що виглядає як мінімум незвично. Відзначимо, що підрядник JAG Energy Co Ltd вже змонтував перші ділянки панелей сонячних батарей.

Після завершення будівництва виробляєма станціями енергія буде надходити в загальну енергетичну систему Японії, щоб збільшити частку екологічно чистої енергії по відношенню до енергії від атомних станцій і невідновлюваних джерел.

Джерело: Nikkei
Переглядів: 152 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: