DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 12.17.50
Головна » 2019 » Січень » 8 » В Японії перепродаж ігрових ключів і редагування файлів збережень відтепер поза законом
14.00.46
В Японії перепродаж ігрових ключів і редагування файлів збережень відтепер поза законом
      Японський уряд прийняв кілька поправок до закону «про недопущення несправедливої ​​конкуренції», що діє з дев'яностих років. Тепер він захищає в тому числі цифрові дані ( «інформацію, записану на електромагнітний носій») і, як наслідок, поширюється і на ігрову індустрію.

Як повідомляє портал GameIndustry, в результаті поправок під забороною, як не дивно, виявилися перепродаж ключів для програм без відома розробників і софт для зміни файлів збережень. Причини, за якими чиновники вирішили ввести такі обмеження, не називаються.

При цьому за порушення закону передбачаються як адміністративне покарання, так і кримінальні - штрафи в розмірі до п'яти мільйонів йен ($ 45000) і до п'яти років тюремного ув'язнення.

Наостанок зазначимо, що до цього перепродаж ключів в Японії перебувала в так званій «сірій зоні» - в законодавстві не було передбачено жодних заходів на цей рахунок. У той же час, в ЄС це офіційно дозволено - в 2012 році Європейський суд ухвалив, що розробники ігор не мають права заважати перепродажу цифрових копій серед геймерів.

Портал GameIndustry уточнив інформацію: як повідомляють журналісти, мова йде про перепродаж не всіх ключів, а тільки тих, що «були отримані методом, що не схвалений розробниками». По всій видимості, мається на увазі продаж ключів, отриманих за допомогою кейгенів або в результаті злому серверів. Відносно редагування файлів збережень інформація не змінилася.

Джерело: DTF
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: