DVI

Неділя, 21.10.2018, 01.19.38
Головна » 2018 » Жовтень » 3 » В Івано-Франківську вперше в Україні запущений сервіс SMS-оплати за проїзд в громадському транспорті
12.00.28
В Івано-Франківську вперше в Україні запущений сервіс SMS-оплати за проїзд в громадському транспорті
      В Івано-Франківську вперше в Україні запустили сервіс SMS-оплати за проїзд в транспорті за допомогою послуги Смарт-Гроші від Київстар. Запуск сервісу став можливим завдяки співпраці оператора мобільного зв'язку, Івано-Франківської міської ради та комунального підприємства «Електроавтротранс».

2 жовтня 2018 року, «Київстар» та Івано-Франківська міська рада підписали Меморандум про взаємодію в сферах впровадження інноваційних проектів для населення міста на базі новітніх інформаційних і телекомунікаційних технологій. В рамках цих домовленостей буде спільно реалізований ряд проектів, які вплинуть на розвиток інфраструктури міста і туризму в регіоні, забезпечать своєчасне оповіщення населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій або їх загрози, нададуть населенню доступ до електронних порталів міста за допомогою технології Mobile ID тощо. І першим таким сервісом, який вже доступний городянам, стала послуга SMS-оплати проїзду в міському транспорті.
«Київстар завжди радий бути причетним до інноваційних проектів, які розвивають міста і роблять життя їх жителів більш зручною, безпечною і високотехнологічною, - каже Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. - Оплата проїзду в транспорті SMS-ками - по-перше, це дуже просто: відправ код маршруту, отримай підтвердження про оплату - і все.

По-друге, цей сервіс далі може бути поширений і на інші сфери життя міста: оплати за парковку, оплату комунальні платежі, продаж квитків в театри, кіно, музеї і т.д. І по-третє, з SMS-оплатами зменшується необхідність друку паперових квитків, а це крок до впровадження «зелених» правил життя і збереженню українських лісів. Інновації мають бути екологічними - заради нашого спільного майбутнього».
Відзначимо, що Івано-Франківськ став першим містом України, яке прийматиме оплати за проїзд в міському транспорті по SMS. Однак по словах представників Київстару вже найближчим часом жителі та інших міст України зможуть скористатися таким же способом швидкої оплати поїздок з власного телефону.

Для того, щоб скористатися новим способом оплати, досить відправити безкоштовне SMS з кодом відповідного маршруту на номер 877 і почекати 1-2 хвилини для отримання підтвердження оплати проїзду. Для здійснення операції необхідно мати на мобільному рахунку кошти для її проведення. Всі податки та збори враховані, пасажир оплачує тільки вартість проїзду. Сервіс доступний всім абонентам передплаченого зв'язку від Київстар, він реалізований на базі послуги Смарт-Гроші.

Джерело: Київстар
Переглядів: 17 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: