DVI

Вівторок, 23.01.2018, 12.03.34
Головна » 2017 » Червень » 15 » В ЄС скасували плату за роумінг
15.00.26
В ЄС скасували плату за роумінг
      Сьогодні, 15 червня, вступило в силу раніше прийняте про скасування плати за роумінг на території Євросоюзу. Тепер жителі ЄС, подорожуючи по всьому Євросоюзу, можуть дзвонити, обмінюватися SMS і користуватися мобільним інтернетом за тими ж тарифами, що і в країні їх проживання.

Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер назвав день скасування плати за роумінг «історичним».

 

 
Нові правила передбачають, що громадяни, які подорожують по Євросоюзу, зможуть дзвонити, обмінюватися текстовими повідомленнями і завантажувати дані за допомогою мобільного інтернету за ту ж ціну, що і у себе вдома.

Єврокомісія назвала скасування плати за роумінг одним з найбільших досягнень ЄС.

«Європейський Союз - це про об'єднання людей і полегшення їхнього життя. Скасування плати за роумінг - це справжня історія європейського успіху. Відтепер громадяни, які подорожують в межах ЄС, зможуть дзвонити, писати повідомлення і користуватися мобільним інтернетом за тією ж ціною, яку вони платять в дома. Скасування плати за роумінг є одним з найбільших значущих досягнень ЄС», - йдеться в поширеному напередодні заяві Єврокомісії.

У ЄК також повідомили, що інституції ЄС працювали разом над цим питанням протягом 10 років.

Роумінг без додаткової плати буде поширюватися на людей, які живуть в Європі і подорожують в інші країни ЄС для роботи або відпочинку. Він також буде введений в Ісландії, Ліхтенштейні та Норвегії незабаром після 15 червня.

 
Джерело: meduza i BBC
 
Переглядів: 85 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: