DVI

Середовище, 19.06.2019, 05.50.49
Головна » 2013 » Січень » 29 » Уряд Антигуа і Барбуда запустить «офіційний піратський» сайт з продажу американського контенту
17.41.43
Уряд Антигуа і Барбуда запустить «офіційний піратський» сайт з продажу американського контенту
 
                 Уряд невеликої острівної держави Антигуа і Барбуда планує запустити сайт, який буде продавати через інтернет фільми, музику і програмне забезпечення, створені на території США. При цьому правовласники не будуть отримувати від цих продажів відповідні ліцензійні відрахування. Як це не дивно звучить, але ця ініціатива уряду була схвалена Всесвітньою торговою організацією (ВТО).

Такий крок уряду Антигуа і Барбуда є своєрідною спробою помсти США. Справа в тому, що кілька років тому влада США незаконно заборонили доступ компаніям з Антигуа і Барбуда, які надають послуги азартних ігор, на свій внутрішній ринок, в тому числі і через інтернет. Таке обмеження є порушенням правил вільної торгівлі, про що СОТ заявила в 2005 році. Бізнес азартних ігор є одним з основних в Антигуа і Барбуда, в ньому зайнято близько 5% усього населення. Таким чином, держава щорічно несе багатомільярдні збитки від заборони США. Щоб компенсувати втрати, в 2007 році СОТ дозволила уряду Антигуа і Барбуда не виплачувати правовласникам із США належні їм авторські винагороди. Однак розмір таких дозволених «не виплат» обмежувався $21 млн щорічно. І ось тепер керівництво країни вирішило скористатися наданим йому правом і організувати продаж американського цифрового контенту без авторських відрахувань. Причому, продавати контент планується не тільки всередині країни, але і для міжнародних покупців.

Згідно з наявною інформацією, вже в цьому місяці буде запущена робота сервісу з продажу контенту в тестовому режимі. Якщо все буде працювати нормально, то незабаром відбудеться і його офіційне відкриття. Поки не повідомляються докладні деталі про роботу проекту, але за даними ресурсу TorrentFreak користувачі зможуть отримувати необмежений доступ до контенту за щомісячну абонентську плату в розмірі $5.

Уповноважений Антигуа і Барбуди Марк Мендел (Mark Mendel) заявив, що він поки не може розголошувати деталі проекту, але при цьому підкреслив, що термін «піратство» не має відношення до ситуації, що склалася, так як країна отримала дозвіл СОТ на здійснення подібної діяльності. У свою чергу, представники США заявили, що такий розвиток ситуації є неприйнятним і спричинить за собою лише погіршення відносин між країнами.
Переглядів: 308 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: