DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.43.49
Головна » 2016 » Жовтень » 9 » Universal Studios в партнерстві з Microsoft зніме повнометражний фантастичний фільм по всесвіту гри Gears of War
13.28.00
Universal Studios в партнерстві з Microsoft зніме повнометражний фантастичний фільм по всесвіту гри Gears of War

      Компанія Microsoft і ігрова студія The Coalition, яка їй належить доклала руку до створення останньої частини серії ігор Gears of War, оголосили про те, що збираються зняти повнометражний фантастичний бойовик за мотивами цього ігрового всесвіту. В якості партнера був обраний такий серйозний гравець кіноіндустрії, як Universal Studios, а про початок співпраці оголосив глава The Coalition Рід Фергюссон (Rod Fergusson).

Особливих подробиць про майбутню картину, включаючи імена сценариста, режисера і акторів, поки немає. Відомо, що фільм знаходиться на етапі підготовки до виробництва, до якого проект готують Скотт Стабер (Scott Stuber) і Ділан Кларк (Dylan Clark) з Bluegrass Films. На рахунку цих хлопців такі відомі проекти як Ted, Central Intelligence, Patriots Day, Planet of the Apes і Oblivion.

Глава The Coalition зазначив, що на його думку, тільки максимальна відповідність канону Gears of War не зможе автоматично зробити фільм хорошим.

«Я хочу, щоб фільм по Gears of War вийшов автентичним. При цьому я хочу, щоб глядачі позитивно оцінили його в першу чергу тому, що це дійсно гарне кіно і тільки потім - через відповідність вихідного матеріалу.»- Заявив Рід Фергюссон.

Відзначимо, що це не перший раз, коли індустрія розваг береться за створення фільму в цілому світі Gears of War. Перші наміри зняти картину були озвучені кінокомпанією New Line ще в 2007 році, коли виробництвом перших двох частин франшизи займалася Epic Games. Однак з різних причин той проект так і не був реалізований.

Джерело: Polygon
Переглядів: 702 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: