DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.50.53
Головна » 2016 » Серпень » 11 » «Укрзалізниця» випустить Android-додаток з продажу квитків до кінця 2016 року, iOS-версія з'явиться трохи пізніше
14.30.35
«Укрзалізниця» випустить Android-додаток з продажу квитків до кінця 2016 року, iOS-версія з'явиться трохи пізніше

      «Укрзалізниця» має намір до кінця 2016 року запустити мобільний додаток з продажу квитків на поїзди для користувачів пристроїв на операційній системі Android. Аналогічний додаток для користувачів смартфонів на iOS буде запущено трохи пізніше, повідомив глава правління ПАТ Войцех Балчун.

«Мобільний додаток для продажу квитків на смартфони з операційною системою Android буде запущено вже в цьому році, а на iOS запустимо трохи пізніше, оскільки це питання об'єктивних процедур», - сказав він в ході круглого столу в Американській торговельній палаті в середу.

Войцех Балчун також зазначив, що для впровадження сучасних інформаційних технологій в компанії створено спеціальну посаду директора з інформаційних технологій. Перед ним уже поставлена ​​задача протягом найближчих трьох місяців розробити стратегію інформатизації «Укрзалізниці». По всій видимості саме в рамках даної стратегії очікується створення нового клієнт-орієнтованого веб-сайту з підтримкою мобільної версії.

За словами В.Балчуна, також прийнято рішення про скасування системи резервування квитків для комерційних клієнтів. На даний момент планується залишити таку послугу тільки для державних установ.

Джерело: ЕП
Переглядів: 115 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: