DVI

Четвер, 26.04.2018, 03.14.50
Головна » 2017 » Червень » 21 » «Укрпочта» запустила систему повного трекінгу міжнародних перевезень у 161 країні світу
13.00.46
«Укрпочта» запустила систему повного трекінгу міжнародних перевезень у 161 країні світу
      Укрпочта повідомила про запуск в тестовому режимі системи повного трекінгу відправлень, яка дозволяє відслідковувати за місцеположенням міжнародних посилок (простих і з оголошеною цінністю) у 161 країні світу, міжнародної письмової кореспонденції (невеликих пакетів, бандеролей, замовлених листів) - у 68 країнах світу, міжнародних поштових відправлень з оголошеною цінністю - в 32 країнах світу.

Відзначимо, що раніше весь маршрут місцеположення не відслідковувався. Трекінг Укрпочты для замовлених відправлень закінчився безпосередньо за межами України, клієнтам довелося знати частину трекінгу на сайті Укрпочті, а іншу частину - на сайті країни призначення пошти. Завдяки новій системі клієнти можуть побачити весь маршрут відправлення в одному місці - для цього Укрпочта домовився з національними поштовими операторами, з якими здійснюється двосторонній обмін статусами доставки міжнародних поштових відправлень та впровадив відповідний механізм обміну трекінгів.

Повний перелік країн, з якими вже працює двосторонній обмін поштовими відправленнями, можна ознайомитись на сайті Укрпошти в блоці «Відслідковувати» (посилання на PDF-документ). В найближчий час Укрпошта планує максимально розширити список партнерів міжнародних поштових відправлень для двостороннього обміну статусом. Серед пріоритетних країн - Канада, Австралія, Франція, Ізраїль, Великобританія, Італія, Австрія, Бельгія, Іспанія, Польща.

Відзначимо, що в останній час Укрпошта розширює співпрацю з клієнтами в сегменті електронної комерції та оптимізує ключових сервісів - трекінга, рекламації, оформлення супровідних документів, моніторинг фактичних термінів пересилання, інформаційно-консультаційна лінія. Скоре спеціально для комерційних відправників випустять API-додаток з трекінгуванням, який включає в себе міжнародні статуси місце положення посилань.

Джерело: Укрпочта
Переглядів: 90 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: