DVI

Субота, 21.04.2018, 12.48.56
Головна » 2016 » Грудень » 31 » Укргазбанк профінансує будівництво 70-мегаватної вітроелектростанції в Херсонській області, яка стане третьою за величиною в Україні
14.23.52
Укргазбанк профінансує будівництво 70-мегаватної вітроелектростанції в Херсонській області, яка стане третьою за величиною в Україні
      Державний Укргазбанк розпочав фінансування проекту будівництва Новотроїцької вітрової електростанції (ВЕС) потужністю 70 МВт, що реалізується компанією «Віндкрафт Таврія» в Херсонській області. Про це повідомляє прес-служба банку.

Проектом передбачено будівництво і запуск в експлуатацію електростанції, яка буде генерувати енергію за рахунок використання вітру і надалі постачати її в загальну енергомережу України. Завершення будівництва заплановано до кінця 2017 року. Очікується, що після введення в експлуатацію Новотроїцька ВЕС стане третьою за величиною даного типу станцією в Україні.

Всього група компаній «Віндкрафт» ( «Віндкрафт Україна» і «Віндкрафт Таврія») має намір побудувати два вітропарки в Новотроїцькому та Овер'янівка з 42 вітрогенераторами загальною потужністю 140 МВт. Загальний обсяг інвестицій в проект оцінюється в 220 млн євро, які будуть спільно профінансовані Укргазбанком, компаніями «Віндкрафт Україна», «Віндкрафт Таврія» і міжнародними фінансовими організаціями. Прогнозований річний обсяг виробництва електроенергії Новотроїцької і овер'нівської ВЕС становить близько 470 ГВт⋅г.

Для довідки: «Віндкрафт Україна» займається розробкою і інвестуванням в проекти вітрової енергетики в Україні. З 2012 року володіє і управляє вітроенергетичними станціями (ВЕС) загальною потужністю 30 МВт, розташованими на півдні України в Херсонській області.

Залишається додати, що не так давно альтернативна енергетика досягла важливої ​​віхи - енергія, що отримується з альтернативних джерел, більш ніж в 30 країнах світу стала дешевше енергії, видобутої з традиційних викопних енергоносіїв.

Джерело: Укргазбанк
Переглядів: 152 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: